

115 ₴
Звоните для заказа или консультации:
073 263 8506 067 120 7339 066 2523 273
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Материал | Стекло |
| Тип | Дисплей |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант | чорне OCA Pro з плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Моделі | Galaxy Tab A 8.0" 2019 |
| Розміри | 205 x 120 мм |
| Сумісні моделі | Galaxy Tab A 8.0" 2019 T290 |