
183 ₴
Телефонуйте для замовлення або консультації:
073 263 8506 067 120 7339 066 2523 273
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Дисплей |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | біле OCA Pro з плівкою |
| Вид запчастини або товару | Скло дисплея |
| Моделі | Galaxy Tab A 8.0" 2019 |
| Розміри | 205 x 120 мм |
| Сумісні моделі | Samsung Galaxy Tab A 8.0" 2019 T295 |